POZÍCIA VOZIDLA


Pomocou GPS monitoringu môžete jednoducho zistiť presnú pozíciu alebo sledovať smer jazdy Vášho vozidla prostredníctvom PC alebo aplikácie v mobilnom telefóne. V rámci naších služieb máte k dispozícii široké spektrum mapových podkladov, spomedzi ktorých si ľahko vyberiete ten, ktorý najviac vyhovuje Vaším požiadavkám na monitorovanie. Použitím máp so satelitnými snímkami budete môcť svoje vozidlo vidieť skutočne „ako na dlani“.
Okrem online zobrazenia aktuálnej pozície vozidla Vám aplikácia poskytuje taktiež aktuálne údaje o vozidle, ako napr. stav motora, rýchlosť jazdy, najazdené kilometre, motohodiny, počet pripojených satelitov, hodnoty pripojených senzorov a mnohé iné.

Využiť môžete i funkciu zobrazenia aktuálnej premávky na mapovom podklade zo zdroja Google Traffic, čo ocenia najmä vaši vodiči, pokiaľ ich vďaka tejto funkcii včas upozorníte na blížiacu sa kolónu a oni tak budú mať dostatok času nájsť vhodnú obchádzku.

Ďalšie funkcie:
Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie webovej stránky. Ďalšie informácie o tom, ako používame súbory cookies, nájdete tu. View more
Prijať všetky
Odmietnúť