Náš vývoj ide neustále dopredu. Záleží nám na pohodlnosti a spokojnosti našich zákazníkov a preto sa im snažíme vyhovieť v každom smere. Vyvinuli a naprogramovali sme vlastnú aplikáciu, ktorá je súčasťou našich GPS monitorovacích služieb pre výpočet cestovných náhrad. Cestovné náhrady predstavujú dôležitú súčasť mnohých pracovných ciest. Automatický výpočet cestovných náhrad cez aplikáciu je výborným spôsobom, ako zjednodušiť a zefektívniť proces spracovania nákladov spojených s pracovnými cestami.

Cestovné náhrady

Pre mnohých zamestnancov sú tieto náhrady dôležitým zdrojom príjmu, ktorý im umožňuje kryť náklady spojené s cestovaním a ubytovaním. S našou aplikáciou môžete efektívne spravovať cestovné náhrady zamestnancov. Už sa nemusíte trápiť ručným výpočtom, aplikácia pripraví pre Vás cestovný výkaz a vypočíta "diéty" v pár krokoch.

Pri vývoji sa zohľadňujú naozaj dôležité faktory ako sú legislatívne požiadavky, požiadavky zamestnávateľa alebo jednoduchosť používania aplikácie pre zamestnancov. V konečnom dôsledku však závisí úspešnosť aplikácie na tom, ako dobre bude prispôsobená konkrétnym potrebám zákazníkov. Preto na využiteľnosti aplikácie stále pracujeme a posúvame ju vpred.

Výhody automatického výpočtu cestovných náhrad

1. Rýchlosť a efektívnosť: Aplikácia v pár krokoch vypočíta cestovné náhrady na základe zadaných údajov a príslušných dát z GPS monitorovacích služieb.
2. Úspora času: Používatelia nemusia strácať čas manuálnym vyplňovaním formulárov alebo zasielaním dokumentov. Systém automaticky spracuje všetky informácie a vygeneruje náhrady.
3. Pohodlie a jednoduchosť: Aplikácia poskytuje pohodlie užívateľom, pretože môžu kedykoľvek a kdekoľvek k nej pristupovať. Nemusia sa obávať stratených dokladov, pretože všetky údaje sú digitálne uložené v systéme.
4. Aktualizácie: Aplikácia sleduje aktuálne pravidlá a predpisy týkajúce sa cestovných náhrad a tiež na akékoľvek zmeny v týchto pravidlách, čo pomáha používateľom udržiavať sa v súlade s legislatívou a zákonnými požiadavkami.


Ukážka aplikácie


Ukážka vygenerovaných cestovných príkazov

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie webovej stránky. Ďalšie informácie o tom, ako používame súbory cookies, nájdete tu. View more
Prijať všetky
Odmietnúť