PREHRÁVANIE JÁZD


Pomocou funkcie prehrávania jázd získate detailný prehľad o tom, kade a akým štýlom s Vaším vozidlom v minulosti jazdili Vaši zamestnanci, rodinný príslušníci alebo známi.

 
Trasy, ktoré vozidlo absolvovalo, môžete zobraziť a prehrať na ktoromkoľvek z dostupných mapových podkladov alebo pomocou živých náhľadov Google Street View. Funkcia prehrávania jázd zároveň priebežne zobrazuje údaje o vozidle a hodnoty príslušných senzorov tak, ako boli aktuálne v čase danej jazdy. V závislosti od balíka služieb máte možnosť spätne zistiť nielen to, kade Vaše vozidlo jazdilo, ale i akou rýchlosťou, jeho spotrebu paliva, otáčky motora, polohu plynového pedálu, kde zastavilo, parkovalo, kto vozidlo viedol a mnoho iných údajov o priebehu prehrávanej jazdy. Záznam každej jazdy je možné prehrať reálnou rýchlosťou alebo zrýchlene a to až tisícnásobne.

 
Pokiaľ spravujete vozový park alebo máte k dispozícii viacero vozidiel, možete v aplikácii prehrávania trás zobraziť súčasne všetky vozidlá alebo vybrané vozidlá, ktorých uplynulé jazdy chcete prehrať. Pre jednotlivé vozidlá je možné zvoliť odlišnú farbu zobrazenia ich trasy.

Ďalšie funkcie:
Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie webovej stránky. Ďalšie informácie o tom, ako používame súbory cookies, nájdete tu. View more
Prijať všetky
Odmietnúť