IDENTIFIKÁCIA VODIČA – DALLAS KĽÚČ


Identifikácia vodiča v systéme prebieha cez DALLAS kľúče. Vďaka tomu dokáže systém zaznamenať jazdu a priradiť k nej meno a údaje o vodičovi. Ak sa teda vodič pred jazdou identifikuje, je možná okamžitá a prehľadná kontrola jazdy i vodiča.
V prípade neidentifikovania šoféra je možná manuálna evidencia priamo v systéme ,  pričom je možný prenos údajov aj z vlastného informačného systému klienta. Ak teda máte vlastný systém, môžete tieto údaje prenášať priamo do systému. Zároveň je možné nastaviť vlastné intervaly prenosu dát.

Identifikácia vodiča je dôležitá pri tvorbe štatistík a sledovaní spotreby PHM. Môžete tak porovnávať a kontrolovať efektivitu jázd a spotrebu jednotlivých vodičov. Monitorovacie zariadenie vo vašom vozidle doplnené o identifikáciu vodiča umožňuje rozlišovanie medzi súkromnými a služobnými jazdami. Vodič po prihlásení jednoducho rozhodne, o aký typ jazdy ide.  Ak pôjde o služobnú jazdu, systém ju automaticky započíta do daňového výkazu a zároveň zapíše šoféra a jazdu do knihy jázd.

Identifikácia vodiča so sebou rovnako prináša aj výhodu pri importovaní elektronických faktúr. Pri importovaní systém automaticky priraďuje jednotlivé tankovania k vybraným vozidlám, pričom vie systém identifikovať vodiča, vozidlo a tankovaciu kartu, ktorou bol vytvorený daný náklad.

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie webovej stránky. Ďalšie informácie o tom, ako používame súbory cookies, nájdete tu. View more
Prijať všetky
Odmietnúť